Znajdź swoje wymarzone studia w Łodzi

12 uczelni w Łodzi - kierunek Zarządzanie

Adres: ul. Piotrkowska 278

90-361 Łódź

Tel.: 42 683 44 18

FAX.: 42 683 44 22

Galeria Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu (MEDYK)
Galeria Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu (MEDYK)

Nasze wydziały/kierunki/specjalizacje

Adres: ul. Sienkiewicza 9

90-113 Łódź

Tel.: 42 664-66-50

FAX.:

Galeria Polska Akademia Otwarta (PAO)

Nasze wydziały/kierunki/specjalizacje

Zarządzanie

Adres: ul. Narutowicza 86

90-139 Łódź

Tel.: 42 642 30 50, 791 42 42 42

FAX.:

Galeria Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi (SWEiZ)
Galeria Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi (SWEiZ)

Nasze wydziały/kierunki/specjalizacje

Zarządzanie (zobacz kierunki)

Adres: ul. Matejki 22/26

90-237 Łódź

Tel.: 42 635 50 51

FAX.:

Galeria Uniwersytet Łódzki - Wydział Zarządzania
Galeria Uniwersytet Łódzki - Wydział Zarządzania

Nasze wydziały/kierunki/specjalizacje

Zarządzanie miastem Zarządzanie Rachunkowość i zarządzanie finansami
Przedsiębiorczość i zarządzanie innowacjami Zarządzanie zasobami ludzkimi Cyfryzacja i zarządzanie danymi w biznesie- NOWOŚĆ!
Zarządzanie biznesem Zarządzanie w administracji publicznej

Adres: ul. Sienkiewicza 9

90-113 Łódź

Tel.: 42 664 66 56, 42 664 66 57

FAX.: 42 239 39 57

Galeria Społeczna Akademia Nauk (SAN) Łódź
Galeria Społeczna Akademia Nauk (SAN) Łódź

Nasze wydziały/kierunki/specjalizacje

Zarządzanie (zobacz kierunki) Administracja i zarządzanie publiczne* (profil na Zarządzaniu) E-Biznes & Professional Communication* (profil na Zarządzaniu) (zobacz kierunki)
Logistyka w zarządzaniu* (profil na Zarządzaniu) (zobacz kierunki) Profil Menedżerski* (profil na Zarządzaniu) (zobacz kierunki) Rachunkowość i finanse w zarządzaniu* (profil na Zarządzaniu) (zobacz kierunki)
Zdrowie publiczne i zarządzanie w ochronie zdrowia* (profil na Zarządzaniu) (zobacz kierunki)

Studia na kierunku zarządzanie w Łodzi

Liczba uczelni

Zarządzanie w mieście Łódź możemy studiować na 2 uczelniach państwowych: Uniwersytet Łódzki, Politechnika Łódzka i na 7 uczelniach prywatnych: Społeczna Akademia Nauk w Łodzi, Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, Uczelnia Nauk Społecznych, Wyższa Szkoła Cosinus, Polska Akademia Otwarta oraz Polski Uniwersytet Wirtualny.

Tryby studiowania

Studia na kierunku zarządzanie standardowo prowadzone są w trzech trybach: dziennym, wieczorowym i zaocznym. Możemy również zdecydować się na studia on-line, wtedy samy ustalamy sobie godziny nauki. Naukę kończymy po 3 lata uzyskując stopień licencjacki i możemy ją kontynuować na studiach magisterskich, które trwają dwa lata.

Ceny

Chcąc studiować zarządzanie na płatnych uczelniach lub zaocznie musimy liczyć się z opłatami ok. 2000 zł za semestr. Gdy zdecydujemy się na studia on-line cena spadnie do ok. 1500 zł. Warto pamiętać, że w większości szkół wyższych obowiązuje również opłata rekrutacyjna, która może zależeć od miesiąca w którym rozpoczniemy proces rekrutacji, dlatego im szybciej tym lepiej.

Studia bezpłatne – zasady rekrutacji

Zasady rekrutacji Uniwersytet Łódzki – Wydział Zarządzania


Aktualizacja 2019
Źródło: Uniwersytet Łódzki – Wydział Zarządzania


Zasady rekrutacji Politechnika Łódzka


Aktualizacja 2019
Źródło: Politechnika Łódzka


Perspektywy pracy

Perspektywy zawodowe po ukończeniu kierunku zarządzanie są bardzo szerokie. Możemy znaleźć zatrudnienie zarówno w sektorze prywatnym jak i państwowym w większości branż. Nie ograniczamy się jedynie do pracy menadżera, możemy sprawdzić się również jako specjaliści do spraw marketingu, administracji, zarządzania zasobami ludzkimi, rachunkowości czy finansów.

Zasady rekrutacji innych szkół wyższych w łodzi znajdują się pod linkiem - studia w łodzi.

Kierunki/Specjalizacje na wydziałach zarządzania w Łodzi

Zarządzanie biznesem

Zarządzanie biznesem jest bardzo popularnym kierunkiem, gdyż ukończenie studiów umożliwia rozpoczęcia dobrze płatnej pracy, która wpływa pozytywnie na jakość życia. Jest to kierunek skierowany dla osób ambitnych, które nie boją się iść pod prąd oraz dążyć do osiągnięcia sukcesu. Zarządzanie przygotowuje do prowadzenia firmy zarówno czyjejś, jak i własnej. Wybieranie zarządzanie jest także ściśle związane z ewolucją, którą na każdym kroku można obserwować wśród społeczeństwa.
W tym obszarze możemy kształcić się na Uniwersytecie Łódzkim -Wydział Ekonomiczno – Socjologiczny.

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Właściwie prowadzone zarządzanie zasobami ludzkimi jest jednoznaczne z osiągnięciem sukcesu na dzisiejszym rynku, gdyż bez niego żadna firma nie jest w stanie dobrze prosperować. To zadanie absolwentów tego kierunku, którzy znajdą pracę w każdej firmie zatrudniającej pracowników. Zarządzanie, chociaż bardzo perspektywiczne nie jest kierunkiem studiów dla każdego. Osoba podejmująca decyzję o rozpoczęciu studiowania musi wykazywać się uporządkowaniem oraz umiejętnością dobrej organizacji.
Zarządzanie zasobami ludzkimi możemy studiować na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Przedsiębiorczość i zarządzanie innowacjami

Kierunek przedsiębiorczość i zarządzanie innowacjami skierowany jest głównie dla osób, które nie mają trudności w przyznawaniu konkretnych zadań dla odpowiednich osób, uporządkowywaniu czynności do wykonania oraz ich monitorowaniu. Absolwenci mają wiedzę na temat nowoczesnych metod zarządzania oraz wykorzystują je w pracy.
Specjalizacje można studiować na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Zarządzanie i inżynieria produkcji

Student zarządzania musi wykazywać się pewnością siebie, która będzie w stanie poprowadzić pracowników firmy na właściwą drogę zmierzającą do sukcesu. Po ukończeniu studiów pracę można podjąć niemalże w każdym przedsiębiorstwie prosperującym na rynku, albo zacząć myśleć o założeniu własnej działalności. Nauka obejmuje wiele przedmiotów ścisłych oraz ekonomicznych, dlatego fani matematyki oraz wszelkiego rodzaju analiz nie powinni się dwa razy zastanawiać. Specjalizacje prowadzi : Uniwersytet Łódzki Wydział Ekonomiczno – Socjologiczny.

Data publikacji: 27-03-2019