Znajdź swoje wymarzone studia w Łodzi

Informatyka - Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna - rekrutacja - 2022/2023 rok

Informatyka - Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna - rekrutacja - 2022/2023 rok

Zasady rekrutacji na studia na kierunku Informatyka na Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi na rok 2022/2023

Przeglądając oferty edukacyjne poszczególnych uczelni i informacje dla kandydatów, można odnieść wrażenie, że sposób przyjęcia na studia wygląda niemal identycznie na każdej uczelni, okazuje się jednak, że proces rekrutacyjny może być odmienny w niektórych szczegółach.

Podejmując decyzję o wyborze uczelni i kierunku studiów, należy sprawdzić, czy zasady przyjęć nie zmieniły się, przechodząc na stronę zasady rekrutacji Akademia Humanistyczno – Ekonomiczna w Łodzi, gdzie podawane są najświeższe informacje dla kandydatów i podawane aktualne zasady rekrutacyjne.

Zasady przyjmowania kandydatów na studia wyższe, stosowane przez Akademię Humanistyczno – Ekonomiczną w Łodzi, od lat przyjmują bardzo wygodną formę, ułatwiającą kandydatom przejście procesu rekrutacyjnego.

Studia I stopnia
Proces rekrutacyjny dla kandydatów na 3,5 letnie studia I-ego stopnia inżynierskie, odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń przyjętych od kandydatów. Absolwenci szkół średnich, którzy w pierwszej kolejności dokonają zgłoszenia i dostarczą wymagany komplet dokumentów wraz ze świadectwem maturalnym, otrzymują pierwsze miejsca na liście.

Studia II stopnia skierowane są do absolwentów szkół wyższych, którzy przyjmowani są na kierunek Informatyka na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, na podstawie kolejności zgłoszeń, wraz z dostarczeniem kompletu wymaganych dokumentów, w tym dyplomu ukończenia studiów wyższych i suplementu do dyplomu – do wglądu komisji rekrutacyjnej.

Opinie o Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi
Po zgromadzeniu wszelkich informacji na temat wybranej uczelni i szczegółowych opisów wybranego kierunku, Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna – opinie, lektura wyznań, opinii, uwag i przemyśleń studentów, może być okazją do lepszego poznania samej uczelni i wybranego kierunku studiów.

Opis studiów na kierunku Informatyka - Akademia Humanistyczno – Ekonomiczna
Studenci kierunku informatyka na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, w sposób praktyczny poznają zasady programowania, projektowania i architektury serwisów internetowych, tworzenia gier, aplikacji czy rozbudowanych baz danych. Absolwenci kierunku podejmują pracę w firmach produkujących sprzęt i oprogramowanie komputerowe, zarządzają sieciami teleinformatycznymi, kierują zespołami twórców witryn WWW czy korporacjach z branży IT.

Program studiów/czego się nauczysz?
W trakcie studiów możliwy jest wybór ścieżki specjalizacyjnej związanej z grafiką komputerową i multimediami, technologiami programowania lub sieciami teleinformatycznymi, które w rozbudowany sposób przygotowują studentów do przyszłej pracy informatyka w danych branżach. Program studiów obejmuje takie zagadnienia jak:

Zobacz także:
- 6 uczelni z kierunkiem informatyka w Łodzi
- 7 uczelni z kierunkiem grafika w Łodzi

Data publikacji: 06-03-2022

Zobacz również inne studia na kierunku Informatyka w Łodzi - Zasady rekrutacji

Filmy - Informatyka

INFORMATYK - ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI

Chcesz dużo zarabiać? Zostań programistą | DO ROBOTY