Znajdź swoje wymarzone studia w Łodzi

7 uczelni w Łodzi - kierunek Logistyka

Adres: ul. Matejki 22/26

90-237 Łódź

Tel.: 42 635 50 51

E-mail.: rekrutacja.wz@uni.lodz.pl

Galeria Uniwersytet Łódzki - Wydział Zarządzania
Galeria Uniwersytet Łódzki - Wydział Zarządzania

Nasze wydziały/kierunki/specjalizacje

Logistyka Logistyka w biznesie - NOWOŚĆ!

Adres: ul. Sienkiewicza 9

90-113 Łódź

Tel.: 42 664 66 56, 42 664 66 57

E-mail.: rekrutacja@san.edu.pl

Galeria Społeczna Akademia Nauk (SAN) Łódź
Galeria Społeczna Akademia Nauk (SAN) Łódź

Nasze wydziały/kierunki/specjalizacje

Logistyka (zobacz kierunki) Logistyka w zarządzaniu* (profil na Zarządzaniu) (zobacz kierunki)

Adres: ul. Sienkiewicza 9

90-113 Łódź

Tel.: 42 664-66-50

E-mail.: pao@pao.pl

Galeria Polska Akademia Otwarta (PAO)

Nasze wydziały/kierunki/specjalizacje

Logistyka

Adres: ul. Narutowicza 68

90-136 Łódź

Tel.: 42 635-41-78, 42 635-40-86

E-mail.: rekrutacja@uni.lodz.pl

www.uni.lodz.pl informatory.uni.lodz.pl rekrutacja.uni.lodz.pl

Nasze wydziały/kierunki

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska (zobacz kierunki) Wydział Chemii (zobacz kierunki) Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny (zobacz kierunki)
Wydział Filologiczny (zobacz kierunki) Wydział Filozoficzno-Historyczny (zobacz kierunki) Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej (zobacz kierunki)
Wydział Matematyki i Informatyki (zobacz kierunki) Wydział Nauk Geograficznych (zobacz kierunki) Wydział Nauk o Wychowaniu (zobacz kierunki)
Wydział Prawa i Administracji (zobacz kierunki) Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych (zobacz kierunki) Wydział Zarządzania (zobacz kierunki)
Filia UŁ w Tomaszowie Mazowieckim (zobacz kierunki) Międzywydziałowe Studia Matematyczno-Przyrodnicze (zobacz kierunki) Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczno-Społeczne (zobacz kierunki)

Adres: ul. Żeromskiego 116 (Sekcja Rekrutacji ul. Radwańska 29, bud. A13)

90-924 Łódź

Tel.: 42 631 20 92

E-mail.: rekrutacja@info.p.lodz.pl

www.p.lodz.pl

Nasze wydziały/kierunki

Wydział Mechaniczny (zobacz kierunki) Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki (zobacz kierunki) Wydział Chemiczny (zobacz kierunki)
Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów (zobacz kierunki) Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności (zobacz kierunki) Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska (zobacz kierunki)
Wydział Organizacji i Zarządzania (zobacz kierunki) Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska (zobacz kierunki) Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE) (zobacz kierunki)
Instytut Papiernictwa i Poligrafii (zobacz kierunki) Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej (zobacz kierunki)

Filmy - Logistyka

Idealne studia dla logistyka

Dlaczego logistyk zawsze znajdzie pracę?

Studia na kierunku logistyka

Studia podyplomowe na kierunku logistyka w Łodzi

 logistyka


Zarządzanie procesami logistycznymi

Celem kształcenia na kierunku zarządzanie procesami logistycznymi jest podniesienie kwalifikacji menadżerskich słuchaczy. Aby dostać się na studia, trzeba mieć koniecznie wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie techniczne. W trakcie nauki studenci poznają specyfikę nowoczesnej organizacji oraz zarządzania przepływem informacji, łańcuchem dostaw, a także przepływem informacji. Kształcenie umiejętnie łączy szeroki zakres wiedzy teoretycznej z nauką praktycznych umiejętności przydatnych w czasie zarządzania firmą lub organizacją. Wśród przedmiotów, jakich można spodziewać się na tym kierunku, są między innymi: zarządzanie operacjami logistycznymi, logistyka zaopatrzenia i produkcji, marketing w logistyce, infrastruktura logistyczna. Studia realizowane są przez doświadczonych wykładowców z Uniwersytetu Łódzkiego, gwarantujących wysoki poziom kształcenia. Zajęcia odbywają się w weekendy mniej więcej co dwa tygodnie, można więc połączyć studia podyplomowe z codzienną pracą zawodową.

Czas trwania studiów: 2 semestry
Cena za studia: 3900 zł
Uczelnia: Uniwersytet Łódzki

Zobacz więcej: oferta studiów na kierunku logistyka w Łodzi.

Transport – Logistyka - Spedycja

Studia z zakresu transportu, logistyki i spedycji przeznaczone są dla osób, które już pracują w branży i chcą poszerzyć swoją wiedzę, a także dla słuchaczy, którzy chcą zdobyć nowe kwalifikacje i możliwości zawodowe. Na kształceniu na pewno również skorzysta kadra zarządzająca firm transportowych, logistycznych i spedycyjnych, która chce poprawić swoje działania w codziennej pracy. Kształcenie obejmuje takie zagadnienia, jak podstawy logistyki i spedycji, procesy logistyczne w przedsiębiorstwie, polityka transportowa Polski i Unii Europejskiej, magazynowanie i procesy ładunkowe, a także marketing w transporcie. Absolwenci studiów są kompleksowo przygotowani w zakresie rozpoznawania nowych trendów we współczesnej logistyce, identyfikacji problemów w logistyce czy transporcie, a także optymalizacji działań i podejmowania decyzji w oparciu o analizę procesów oraz zmieniającą się sytuację. Studia prowadzone są przez profesjonalną kadrę naukową, która dba o dostarczanie rzetelnej, merytorycznej i aktualnej wiedzy w transporcie, logistyce i spedycji.

Czas trwania studiów: 2 semestry
Cena za studia:
Uczelnia: Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

Zobacz więcej: oferta studiów na kierunku transport w Łodzi.

Data publikacji: 24-11-2020