Znajdź swoje wymarzone studia w Łodzi


Nabór zimowy - aktualna oferta łódzkich uczelni

Nabór zimowy - aktualna oferta łódzkich uczelni

Łódzkie Uczelnie przygotowały ofertę dotyczącą naboru zimowego. Oferta jest skierowana do tych wszystkich którzy, którzy nie skorzystali z oferty naboru jesiennego w poprzednim roku.

Oferta naboru zimowego nie jest jednak Pełną ofertą edukacyjną Uczelni łódzkich. Ograniczona jest tylko do najpopularniejszych kierunków z uwagi na mniejszą ilość chętnych kandydatów w ty okresie.

Ograniczona jest często również do trybów studiowania. Niektóre uczelnie oferują tylko studia niestacjonarne w tym okresie. Jeśli chcesz poznać ofertę łódzkich uczelni w naborze zimowym, poniżej przedstawiamy ci listę. Przy uczelni znajduję się również link do strony na której poznasz wszystkie szczegóły związane z uczelnią. Zamieściliśmy również dodatkowy link przekierowujący na opinie o wybranych uczelniach.

Jeśli dojrzałeś już do decyzji o rozpoczęciu studiów w semestrze letnim i nie chcesz czekać do jesieni zapoznaj się z aktualną ofertą. Poniżej lista uczelni oferujących nabór zimowy w 2021 roku.

Społeczna Akademia Nauk

zdjecie


Społeczna Akademia Nauk - www.lodz.san.edu.pl/rekrutacja/zasady-rekrutacji

Opinie o uczelni: sprawdź tutaj.

Rekrutacja zimowa na semestr letni w roku akademickim 2020/2021 rozpoczęła się 18 stycznia i potrwa do 28 lutego 2021 roku

Uczelnia Nauk Społecznych

zdjecie


Uczelnia Nauk Społecznych- www.uns.lodz.pl/wymagane-dokumenty

Opinie o uczelni: sprawdź tutaj.

Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania

zdjecie


Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania- www.wssip.edu.pl/rekrutacja.php

Opinie o uczelni: sprawdź tutaj.

Rekrutacja trwa od 8 grudnia 2020 do 22 lutego 2021 roku.

Data publikacji: 01-02-2021

Aktualności z Łodzi