Znajdź swoje wymarzone studia w Łodzi


Studia podyplomowe w Łodzi – oferty

Studia podyplomowe w Łodzi – oferty

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu – studia podyplomowe

 wsbinoz


Coaching dietetyczny

Studia skierowane są do absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje z zakresu coachingu i pracy z klientem w dietetyce, psychologii, a także do nauczycieli, pedagogów czy menadżerów. Program studiów obejmuje szeroki zakres zagadnień z zakresu umiejętności coachingowych, metod i narzędzi motywowania i wspierania pacjenta, a także dobierania indywidualnych form pracy, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. W trakcie kształcenia nacisk kładziony jest przede wszystkim na naukę umiejętności praktycznych.

Czas trwania: 2 semestry

Kosmetologia medyczna w praktyce

Oferta kształcenia na tym kierunku skierowana jest zarówno do profesjonalnych kosmetologów, jak i absolwentów innych kierunków, którzy chcą wzbogacić swoją wiedzę nie tylko o informacje z zakresu kosmetologii, ale również z różnych dziedzin medycyny, psychologii czy dietetyki. Kształcenie odbywa się z naciskiem na zdobywanie praktycznych umiejętności, między innymi planowania poszczególnych zabiegów, a także na naukę współpracy z innymi zawodami medycznymi i nie tylko. W trakcie nauki wiele jest zajęć praktycznych, warsztatów i szkoleń, które podnoszą kwalifikacje i umiejętności uczestników.

Czas trwania: 2 semestry

Doradztwo zawodowe

Kierunek jest polecany przede wszystkim pedagogom z uprawnieniami zawodowymi, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencji i umiejętności zawodowe. W czasie kształcenia słuchacze uczą się metod i narzędzi poradnictwa i wsparcia zawodowego, a także umiejętności motywowania oraz rozpoznawania indywidualnych umiejętności i predyspozycji osób szukających zatrudnienia. Duży nacisk kładzie się na naukę praktycznej umiejętności oceny, analizy oraz badania i przygotowywania zawodowej ekspertyzy doradczej.

Czas trwania: 3 semestry

Logopedia

Studia podyplomowe na kierunku logopedia są skierowane do osób z wykształceniem pedagogicznym lub pokrewnym o dobrym słuchu i nienagannej wymowie. Przygotowują do wykonywania zawodu logopedy w jednostkach medycznych, edukacyjnych, a także w ramach prowadzenia własnej działalności. Kształcenie opiera się przede wszystkim na zajęciach praktycznych, warsztatach i praktykach, które są uzupełnione o teoretyczne zajęcia prowadzone na najwyższym poziomie przez doświadczoną kadrę naukową. W programie studiów znajduje się między innymi metodyka pracy logopedycznej czy psychologiczne podstawy logopedii.

Czas trwania: 4 semestry

Menedżer ośrodków spa i wellness

Kierunek przygotowany jest z myślą o osobach, które pracują lub zamierzają pracować w ośrodkach spa, gabinetach odnowy biologicznej czy salonach kosmetycznych. W ofercie kształcenia znajduje się szereg zagadnień dotyczących marketingu, zarządzania, budowania relacji z kadrą pracowniczą oraz z klientami, a także z zakresu marketingu, reklamy czy public relations. Studia kładą duży nacisk na wyposażenie słuchaczy w szereg umiejętności i możliwości, dzięki którym poradzą sobie w samodzielnym prowadzeniu biznesu.

Czas trwania: 2 semestry

Psychologia sprzedaży i marketingu

Studia na kierunku psychologia sprzedaży i marketingu są skierowane do pracowników działów handlowych, menadżerów, a także właścicieli firm, którzy chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie budowania komunikacji z klientami i skutecznej sprzedaży. Kształcenie łączy w sobie elementy marketingu, zarządzania, skutecznych metod komunikacji, negocjacji oraz łagodzenia kryzysów i budowania pozytywnego wizerunku marki. Słuchacze uczą się przede wszystkim praktycznych umiejętności, które mogą od razu wykorzystać w codziennym życiu zawodowym.

Czas trwania: 2 semestry

Pełna oferta studiów podyplomowych w Łodzi zobacz więcej.

Data publikacji: 20-11-2020

Aktualności z Łodzi