Znajdź swoje wymarzone studia w Łodzi

Zbudujcie z nami serce - akcja pomocy dla WOŚP!

Zbudujcie z nami serce - akcja pomocy dla WOŚP!

Zebrano pomad 320 000 PLN dzięki akcji "Zbudujmy razem serce". Jest to jedna z najciekawszych form wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Start imprezy 13 stycznia o godzinie 10:00, tuż przy wejściu do galerii handlowej (od strony rynku Manufaktury). Zbieramy do godziny 20:00. Czekamy na wszystkich, którzy maja drobne i chcą się podzielić z nami swoim "złotem".

Zbudujmy Razem Serce to projekt, który trwa od 2011 roku. Zrealizowany przez SKN Inwestor przy współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Jaki jest pomysł?
Drobne od gości Manufaktury formowane są w ogromne serce, które przekładają się potem na realne wsparcie dla pacjentów. W ubiegłym roku studenci pobili kolejny rekord – zebrali 78 249,57 PLN.

Projekt cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Łodzi, ale też w całej Polsce. Został wyróżniony jako jedna z pięciu najciekawszych inicjatyw według stacji TVN, a pomysłodawcy otrzymali medal 25-lecia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Akcja "Zbudujmy razem serce" została objęta patronatem m.in. Prezydent Miasta Łodzi Pani Hanny Zdanowskiej, Wojewody Łódzkiego Pana Zbigniewa Raua, Rektora UŁ prof. dr hab. Antoniego Różalskiego czy Dziekana Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego – prof. Rafała Materę.

W ciągu wszystkich edycji projektu udało się łącznie zebrać 324 816,97 zł.
Data publikacji: 08-01-2019

Aktualności z Łodzi