Aktualności Konferencja ”Agile-Commerce 2018„ Społecznej Akademii Nauk - www.studialodz.com

top
Konferencja ”Agile-Commerce 2018„ Społecznej Akademii Nauk
Konferencja ”Agile-Commerce 2018„ Społecznej Akademii Nauk

http://mystudentcreditcards.com/2017/09/03/college-student-credit-card/

Katedra Gospodarki Elektronicznej Społecznej Akademii Nauk zaprasza na IV edycję Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej "Agile-Commerce 2018 - Your space, My space, Our space", która odbędzie się 13-14 kwietnia 2018 roku.

W założeniu organizatorów konferencja będzie próbą syntezy osiągnięć różnych dziedzin nauki i punktów widzenia, która może przyczynić się do budowania dorobku naukowego uczestników. Problematyka konferencji dotyczy innowacyjnych rozwiązań techniczno-technologicznych w komunikacji przedsiębiorstw z klientami w wirtualnej przestrzeni biznesowej. Pojawi się możliwość do połączenia dorobku nauki oraz doświadczeń praktycznych związanych z wykorzystaniem technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) w działalności biznesowej. Konferencji towarzyszy myśl "Zwinne zarządzanie logistyką na rzecz e-commerce".

Poruszone zostaną takie problemy jak zarządzanie z nurtem trendów gospodarki XXI wieku, innowacje w relacjach z rynkiem w multimedialnej rzeczywistości sieci, sektor MŚP a internet i nowe technologie, rozwiązania techniczno-technologiczne w handlu XXI wieku, e-commerce - procesy biznesowe w wirtualnej rzeczywistości, hipermedialne środowisko komunikacji - technologie w zastosowaniu, internet rzeczy - Internet of Things czy społeczności i media społecznościowe - filozofia komunikacji czy wymóg współczesności. Pojawią się także zagadnienia wsparcia logistycznego procesów biznesowych wirtualnego świata biznesu, zwinnego zarządzania w logistyce - technologii z służbie logistyki, e-logistyki, nowoczesnych technologii wykorzystywanych w badaniach i analizach zachowań klientów i elastycznych form edukacji - e-learning, m-learning, mooc.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Prezydent w Spale.
Data publikacji: 09.03.2018
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
Konferencja o kreatywności Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Konferencja o kreatywności Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na na III Konferencję Naukową Profesjonalizacja Kreatywności, która odbędzie się w dniach 19–20 kwietnia 2018 r. w siedzibie Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Jej celem będzie kwestia profesjonalizacji kreatywności ...

czytaj więcej >>

Konferencja pedagogiczna Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie

Konferencja pedagogiczna Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie

Społeczna Akademia Nauk w Bełchatowie, Instytut Pedagogiki Społecznej Akademii Nauk, Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie oraz Akademia Profilaktyki Społecznej Akademii Nauk są organizatorami IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Pedagogika w służbie instytucjonalnej ...

czytaj więcej >>

Konferencja UNS w Łodzi o wspieraniu dzieci z wadami rozwoju mowy

Konferencja UNS w Łodzi o wspieraniu dzieci z wadami rozwoju mowy

Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi zaprasza na konferencję “Jak wspierać i wspomagać ucznia z wadami rozwoju mowy - niedosłuch, afazja…”, która odbędzie się 14 marca 2018 r. Wydarzenie jest częścią projektu edukacyjnego „Podnoszenie jakości edukacji włączającej w szkołach ...

czytaj więcej >>

Wizyta maturzystów na Uniwersytecie Łodzkim

Wizyta maturzystów na Uniwersytecie Łodzkim

Pod koniec ubiegłego tygodnia Uniwersytet Łódzki miał okazję gościć najlepszych maturzystów. Dla uczniów reprezentujących Kleszczów, Bełchatów, Łowicz oraz Piotrków była to niezwykła okazja do odwiedzenia murów uczelni oraz poznania atmosfery studiowania.

czytaj więcej >>

PŁ zaprasza na 9. Ogólnopolski Konkurs Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych

PŁ zaprasza na 9. Ogólnopolski Konkurs Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych

Politechnika Łódzka zaprasza uczniów, studentów i entuzjastów tworzenia gier do udziału w 9. Ogólnopolskim Konkursie Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych. Rozgrywki finałowe planowane są na dni 29-30 czerwca br.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy