Aktualności Drzwi Otwarte w „Medyku” już 8 czerwca! - www.studialodz.com

top
Drzwi Otwarte w „Medyku” już 8 czerwca!
Drzwi Otwarte w „Medyku” już 8 czerwca!

www.medyk.edu.pl

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk w Łodzi zaprasza do udziału w nadchodzących Drzwiach Otwartych, które odbędą się już w najbliższy czwartek – 8 czerwca 2017 r. Wydarzenie adresowane jest przede wszystkim do kandydatów na studia i osób pragnących bliżej poznać popularnego „Medyka”. Uczelnia będzie otwarta dla odwiedzających od godziny 10:00.

Drzwi Otwarte są doskonałą okazją do zwiedzenia kampusu akademickiego Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu oraz rozmowy z obecnymi studentami i wykładowcami. Osoby planujące rozpoczęcie studiów na uczelni mogą zapoznać się z jej ofertą edukacyjną, a także dowiedzieć się nieco więcej o procesie rekrutacji oraz warunkach kształcenia. Na odwiedzających mury „Medyka” czekać będą również liczne atrakcje przygotowane przez studentów oraz kadrę naukowo-dydaktyczną.

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi jest placówką niepubliczną, która rozpoczęła funkcjonowanie w 2006 r. Uczelnia kształci studentów na trzech kierunkach: Kosmetologi, Dietetyce oraz Pedagogice i umożliwia zdobycie dyplomu licencjata oraz magistra. Ofertę edukacyjną „Medyka” uzupełniają studia podyplomowe oraz szkolenia i kursy.

WSBiNoZ jest uczelnią stawiającą na jakość kształcenia, której absolwenci są wykształconymi specjalistami w dziedzinie kosmetologii, dietetyki i pedagogiki. „Medyk” dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym oraz znakomitą kadrą dydaktyczną. Uczelnia kształci według autorskich, nowoczesnych programów studiów, a jej ukończenie gwarantuje znakomity start na rynku pracy.
Data publikacji: 02.06.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
PŁ zaprasza na 9. Ogólnopolski Konkurs Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych

PŁ zaprasza na 9. Ogólnopolski Konkurs Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych

Politechnika Łódzka zaprasza uczniów, studentów i entuzjastów tworzenia gier do udziału w 9. Ogólnopolskim Konkursie Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych. Rozgrywki finałowe planowane są na dni 29-30 czerwca br.

czytaj więcej >>

UŁ świętował swoje 72. urodziny

UŁ świętował swoje 72. urodziny

W dniu 24 maja br. Uniwersytet Łódzki obchodził uroczyście 72. rocznicę swojego powstania. Goście jubileuszu uczelni wzięli udział w nadzwyczajnym posiedzeniu Senatu, jakie odbyło się w murach Wydziału Filologicznego.

czytaj więcej >>

PŁ zaprasza na obchody 72. rocznicy swojego powstania

PŁ zaprasza na obchody 72. rocznicy swojego powstania

Władze Politechniki Łódzkiej serdecznie zachęcają do udziału w uroczystych obchodach 72. rocznicy powstania uczelni. Organizowane z tej okazji posiedzenie senatu planowane jest na godzinę 11:00 w dniu 24 maja br. Goście spotkają się w audytorium im. Andrzeja Sołtana na Wydziale ...

czytaj więcej >>

AHE w Łodzi rozpoczęła rekrutację na rok akademicki 2017/2018

AHE w Łodzi rozpoczęła rekrutację na rok akademicki 2017/2018

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi rozpoczęła proces rekrutacji na studia na rok akademicki 2017/2018. Zapisy wystartowały 15 maja br., a zakwalifikowani kandydaci rozpoczną kształcenie na wybranych kierunkach już od października.

czytaj więcej >>

Wyłoniono laureatów ogólnopolskich konkursów na PŁ

Wyłoniono laureatów ogólnopolskich konkursów na PŁ

Zakończyły się ogólnopolskie konkursy organizowane przez Politechnikę Łódzką. 13. edycja rywalizacji w zakresie nauk ścisłych odbyła się na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki. W konkursie wzięli udział uczniowie kształcący się w gimnazjach oraz ...

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy