Aktualności AHE zaprasza na IV Przegląd Innowacji i Twórczości w Edukacji - www.studialodz.com

top
AHE zaprasza na IV Przegląd Innowacji i Twórczości w Edukacji
AHE zaprasza na IV Przegląd Innowacji i Twórczości w Edukacji

www.ahe.lodz.pl

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza do udziału w czwartej odsłonie Przeglądu Innowacji i Twórczości w Edukacji. Organizowany przez uczelnię konkurs odbywać się będzie dwuetapowo, a jego uroczyste zakończenie połączone z wręczeniem nagród laureatom nastąpi 25 maja 2017 roku. W rywalizacji mogą uczestniczyć uczniowie, nauczyciele, pedagodzy, a także metodycy, których interesuje innowacyjne i twórcze podejście do edukacji. Przedsięwzięcie będzie dla nich niepowtarzalną okazją, by podzielić się doświadczeniami, refleksjami oraz dobrymi praktykami.

Pierwszy etap Przeglądu Innowacji i Twórczości w Edukacji obejmuje przyjmowanie zgłoszeń. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie do dnia 10 maja br. zobowiązane są do wypełnienia i przesłania specjalnego formularza, znajdującego się na stronie uczelni. Następnie uczestnicy rywalizacji powinny dostarczyć opis/dokumentację, w której przedstawią swoje twórcze i innowacyjne działania. Termin ich nadesłania mija również w dniu 10 maja 2017 roku. W kolejnym etapie konkursu organizator weryfikuje i dokonuje oceny kompletnych zgłoszeń. Z rywalizacji wyłonionych zostaje 10 laureatów, którzy przygotowali najbardziej innowacyjne i twórcze projekty.

Organizowany przez AHE Przegląd Innowacji i Twórczości w Edukacji ma popularyzować twórczość w edukacji oraz wyłonić osoby propagujące innowacyjność, popartą niestandardowym podejściem do zadań dydaktyczno-wychowawczych. Rywalizacja obejmuje dwie kategorie: „Kreatywny nauczyciel, pedagog, metodyk innowator” oraz „Innowacyjny projekt realizowany przez uczniów”.
Data publikacji: 07.03.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
PŁ zaprasza na 9. Ogólnopolski Konkurs Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych

PŁ zaprasza na 9. Ogólnopolski Konkurs Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych

Politechnika Łódzka zaprasza uczniów, studentów i entuzjastów tworzenia gier do udziału w 9. Ogólnopolskim Konkursie Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych. Rozgrywki finałowe planowane są na dni 29-30 czerwca br.

czytaj więcej >>

UŁ świętował swoje 72. urodziny

UŁ świętował swoje 72. urodziny

W dniu 24 maja br. Uniwersytet Łódzki obchodził uroczyście 72. rocznicę swojego powstania. Goście jubileuszu uczelni wzięli udział w nadzwyczajnym posiedzeniu Senatu, jakie odbyło się w murach Wydziału Filologicznego.

czytaj więcej >>

Drzwi Otwarte w „Medyku” już 8 czerwca!

Drzwi Otwarte w „Medyku” już 8 czerwca!

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk w Łodzi zaprasza do udziału w nadchodzących Drzwiach Otwartych, które odbędą się już w najbliższy czwartek – 8 czerwca 2017 r. Wydarzenie adresowane jest przede wszystkim do kandydatów na studia i osób pragnących bliżej poznać popularnego „Medyka”. ...

czytaj więcej >>

PŁ zaprasza na obchody 72. rocznicy swojego powstania

PŁ zaprasza na obchody 72. rocznicy swojego powstania

Władze Politechniki Łódzkiej serdecznie zachęcają do udziału w uroczystych obchodach 72. rocznicy powstania uczelni. Organizowane z tej okazji posiedzenie senatu planowane jest na godzinę 11:00 w dniu 24 maja br. Goście spotkają się w audytorium im. Andrzeja Sołtana na Wydziale ...

czytaj więcej >>

AHE w Łodzi rozpoczęła rekrutację na rok akademicki 2017/2018

AHE w Łodzi rozpoczęła rekrutację na rok akademicki 2017/2018

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi rozpoczęła proces rekrutacji na studia na rok akademicki 2017/2018. Zapisy wystartowały 15 maja br., a zakwalifikowani kandydaci rozpoczną kształcenie na wybranych kierunkach już od października.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy