Aktualności AHE zaprasza na IV Przegląd Innowacji i Twórczości w Edukacji - www.studialodz.com

top
AHE zaprasza na IV Przegląd Innowacji i Twórczości w Edukacji
AHE zaprasza na IV Przegląd Innowacji i Twórczości w Edukacji

www.ahe.lodz.pl

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza do udziału w czwartej odsłonie Przeglądu Innowacji i Twórczości w Edukacji. Organizowany przez uczelnię konkurs odbywać się będzie dwuetapowo, a jego uroczyste zakończenie połączone z wręczeniem nagród laureatom nastąpi 25 maja 2017 roku. W rywalizacji mogą uczestniczyć uczniowie, nauczyciele, pedagodzy, a także metodycy, których interesuje innowacyjne i twórcze podejście do edukacji. Przedsięwzięcie będzie dla nich niepowtarzalną okazją, by podzielić się doświadczeniami, refleksjami oraz dobrymi praktykami.

Pierwszy etap Przeglądu Innowacji i Twórczości w Edukacji obejmuje przyjmowanie zgłoszeń. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie do dnia 10 maja br. zobowiązane są do wypełnienia i przesłania specjalnego formularza, znajdującego się na stronie uczelni. Następnie uczestnicy rywalizacji powinny dostarczyć opis/dokumentację, w której przedstawią swoje twórcze i innowacyjne działania. Termin ich nadesłania mija również w dniu 10 maja 2017 roku. W kolejnym etapie konkursu organizator weryfikuje i dokonuje oceny kompletnych zgłoszeń. Z rywalizacji wyłonionych zostaje 10 laureatów, którzy przygotowali najbardziej innowacyjne i twórcze projekty.

Organizowany przez AHE Przegląd Innowacji i Twórczości w Edukacji ma popularyzować twórczość w edukacji oraz wyłonić osoby propagujące innowacyjność, popartą niestandardowym podejściem do zadań dydaktyczno-wychowawczych. Rywalizacja obejmuje dwie kategorie: „Kreatywny nauczyciel, pedagog, metodyk innowator” oraz „Innowacyjny projekt realizowany przez uczniów”.
Data publikacji: 07.03.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny (GUM)

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny (UMED) im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
Konferencja ”Agile-Commerce 2018„ Społecznej Akademii Nauk

Konferencja ”Agile-Commerce 2018„ Społecznej Akademii Nauk

Katedra Gospodarki Elektronicznej Społecznej Akademii Nauk zaprasza na IV edycję Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej "Agile-Commerce 2018 - Your space, My space, Our space", która odbędzie się 13-14 kwietnia 2018 roku.

czytaj więcej >>

Konferencja o kreatywności Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Konferencja o kreatywności Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na na III Konferencję Naukową Profesjonalizacja Kreatywności, która odbędzie się w dniach 19–20 kwietnia 2018 r. w siedzibie Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Jej celem będzie kwestia profesjonalizacji kreatywności ...

czytaj więcej >>

Konferencja pedagogiczna Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie

Konferencja pedagogiczna Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie

Społeczna Akademia Nauk w Bełchatowie, Instytut Pedagogiki Społecznej Akademii Nauk, Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie oraz Akademia Profilaktyki Społecznej Akademii Nauk są organizatorami IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Pedagogika w służbie instytucjonalnej ...

czytaj więcej >>

Konferencja UNS w Łodzi o wspieraniu dzieci z wadami rozwoju mowy

Konferencja UNS w Łodzi o wspieraniu dzieci z wadami rozwoju mowy

Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi zaprasza na konferencję “Jak wspierać i wspomagać ucznia z wadami rozwoju mowy - niedosłuch, afazja…”, która odbędzie się 14 marca 2018 r. Wydarzenie jest częścią projektu edukacyjnego „Podnoszenie jakości edukacji włączającej w szkołach ...

czytaj więcej >>

Wizyta maturzystów na Uniwersytecie Łodzkim

Wizyta maturzystów na Uniwersytecie Łodzkim

Pod koniec ubiegłego tygodnia Uniwersytet Łódzki miał okazję gościć najlepszych maturzystów. Dla uczniów reprezentujących Kleszczów, Bełchatów, Łowicz oraz Piotrków była to niezwykła okazja do odwiedzenia murów uczelni oraz poznania atmosfery studiowania.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy