Aktualności AHE w Łodzi rozpoczęła rekrutację na rok akademicki 2017/2018 - www.studialodz.com

top
AHE w Łodzi rozpoczęła rekrutację na rok akademicki 2017/2018
AHE w Łodzi rozpoczęła rekrutację na rok akademicki 2017/2018

www.ahe.lodz.pl

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi rozpoczęła proces rekrutacji na studia na rok akademicki 2017/2018. Zapisy wystartowały 15 maja br., a zakwalifikowani kandydaci rozpoczną kształcenie na wybranych kierunkach już od października.

Oferta dydaktyczna Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi obejmuje 23 kierunki kształcenia, które realizowane są jako studia I i II stopnia, podyplomowe, w formie online oraz w języku angielskim. Bogata oferta uczelni stanowi odpowiedź na bieżące oczekiwania rynku pracy, a proponowane kierunki wyróżnia kreatywność i innowacyjność.

Wybierając studia w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej kandydaci zyskują gwarancję kształcenia na najwyższym poziomie. Uczelnia zatrudnia zaangażowanych dydaktyków, ekspertów wspierających młode osoby na każdym etapie studiów. Akademia prowadzi szeroką współpracę z przedsiębiorstwami, instytucjami oraz innymi podmiotami biznesowymi. Studenci kształcący się na uczelni mogą realizować praktyki i staże w partnerskich firmach, a dodatkowego wsparcia udziela im również Biuro Karier. Koszty studiowania w AHE mogą zostać znacznie obniżone dzięki atrakcyjnym stypendiom, sięgającym nawet 1760 zł na miesiąc.

Szczegółowe informacje na temat zapisów na kierunki oferowane przez Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną wraz z formularzem rejestracyjnym na studia znajdują się na stronie www.rekrutacja.ahe.lodz.pl. Dodatkowo w przypadku pytań uczelnia zaprasza do kontaktu telefonicznego: 800 080 888, 42 631 58 00/01 bądź mailowego: rekrutacja@ahe.lodz.pl.
Data publikacji: 19.05.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny (GUM)

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny (UMED) im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
Konferencja ”Agile-Commerce 2018„ Społecznej Akademii Nauk

Konferencja ”Agile-Commerce 2018„ Społecznej Akademii Nauk

Katedra Gospodarki Elektronicznej Społecznej Akademii Nauk zaprasza na IV edycję Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej "Agile-Commerce 2018 - Your space, My space, Our space", która odbędzie się 13-14 kwietnia 2018 roku.

czytaj więcej >>

Konferencja o kreatywności Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Konferencja o kreatywności Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na na III Konferencję Naukową Profesjonalizacja Kreatywności, która odbędzie się w dniach 19–20 kwietnia 2018 r. w siedzibie Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Jej celem będzie kwestia profesjonalizacji kreatywności ...

czytaj więcej >>

Konferencja pedagogiczna Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie

Konferencja pedagogiczna Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie

Społeczna Akademia Nauk w Bełchatowie, Instytut Pedagogiki Społecznej Akademii Nauk, Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie oraz Akademia Profilaktyki Społecznej Akademii Nauk są organizatorami IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Pedagogika w służbie instytucjonalnej ...

czytaj więcej >>

Konferencja UNS w Łodzi o wspieraniu dzieci z wadami rozwoju mowy

Konferencja UNS w Łodzi o wspieraniu dzieci z wadami rozwoju mowy

Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi zaprasza na konferencję “Jak wspierać i wspomagać ucznia z wadami rozwoju mowy - niedosłuch, afazja…”, która odbędzie się 14 marca 2018 r. Wydarzenie jest częścią projektu edukacyjnego „Podnoszenie jakości edukacji włączającej w szkołach ...

czytaj więcej >>

Wizyta maturzystów na Uniwersytecie Łodzkim

Wizyta maturzystów na Uniwersytecie Łodzkim

Pod koniec ubiegłego tygodnia Uniwersytet Łódzki miał okazję gościć najlepszych maturzystów. Dla uczniów reprezentujących Kleszczów, Bełchatów, Łowicz oraz Piotrków była to niezwykła okazja do odwiedzenia murów uczelni oraz poznania atmosfery studiowania.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy